مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از سقوط یکدستگاه خودروی وانت نیسان به داخل رودخانه دز و مرگ سرنشین آن خبر داد.

سقوط مرگبار وانت نیسان به داخل رودخانه

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال در ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال در ایرناک مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مرگ یک سرنشین در حادثه سقوط وانت نیسان به رودخانه دز خبر داد.

عبدالحسین معظم فر در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد:

ساعت 18:44 سه شنبه (12تیرماه) طی تماس های پی در پی شهروندان با سامانه 125 این سازمان گزارش غرق شدن یک دستگاه وانت نیسان در رودخانه دز اطلاع رسانی شد.

وی افزود:بعد از دریافت گزارش فوراً اکیپ های غواصی و امداد و نجات از ایستگاه های عملیاتی شماره یک و سه به محل حادثه واقع در جنوب شرقی جاده ساحلی جنب پل شناور اعزام و سریعا اقدام به عملیات جستجو و غواصی در این منطقه کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول افزود:آتش نشانان فوراً به وسیله قایق امداد ساحلی مستقر در این منطقه (محسن معینی) اقدام به گشت زنی و غواصی کردند و پس از دو ساعت موفق به کشف خودرو شدند.

وی تصریح کرد:خودروی ذکر شده در لحظه حادثه با ایراد موتوری و در حال بکسل توسط خودروی دیگری بوده و با پاره شدن طناب و برگشت به سمت عقب متاسفانه در آب سقوط کرده و در فاصله 500 متری از پل شناور در عمق سه متری آب متوقف می شود.

معظم فر در ادامه گفت:آتش نشانان پس از فیکس کردن خودرو در رودخانه، توسط وینچ خودرو امداد و نجات اقدام به بیرون آوردن خودرو کردند و با استفاده از ست هیدرولیک اقدام به بریدن سقف خودر کرده و جسد یک زن میانسال که سرنشین خودرو بوده را از خوردو خارج و به سازمان باغ بهشت منتقل کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ضمن تقدیر و تشکر از اکیپ های امداد و نجات و غواصی سازمان آتش نشانی از نیروهای عملیاتی که در این عملیات به یاری آتش نشانان آمدند صمیمانه قدردانی کرد.


تاریخ : 97/04/13

isna

بازدید : 2,980 بار
سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی