مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از سقوط یکدستگاه خودروی وانت نیسان به داخل رودخانه دز و مرگ سرنشین آن خبر داد.

سقوط مرگبار وانت نیسان به داخل رودخانه

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مرگ یک سرنشین در حادثه سقوط وانت نیسان به رودخانه دز خبر داد.

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک عبدالحسین معظم فر در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد:

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک ساعت 18:44 سه شنبه (12تیرماه) طی تماس های پی در پی شهروندان با سامانه 125 این سازمان گزارش غرق شدن یک دستگاه وانت نیسان در رودخانه دز اطلاع رسانی شد.

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک وی افزود:بعد از دریافت گزارش فوراً اکیپ های غواصی و امداد و نجات از ایستگاه های عملیاتی شماره یک و سه به محل حادثه واقع در جنوب شرقی جاده ساحلی جنب پل شناور اعزام و سریعا اقدام به عملیات جستجو و غواصی در این منطقه کردند.

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول افزود:آتش نشانان فوراً به وسیله قایق امداد ساحلی مستقر در این منطقه (محسن معینی) اقدام به گشت زنی و غواصی کردند و پس از دو ساعت موفق به کشف خودرو شدند.

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک وی تصریح کرد:خودروی ذکر شده در لحظه حادثه با ایراد موتوری و در حال بکسل توسط خودروی دیگری بوده و با پاره شدن طناب و برگشت به سمت عقب متاسفانه در آب سقوط کرده و در فاصله 500 متری از پل شناور در عمق سه متری آب متوقف می شود.

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک معظم فر در ادامه گفت:آتش نشانان پس از فیکس کردن خودرو در رودخانه، توسط وینچ خودرو امداد و نجات اقدام به بیرون آوردن خودرو کردند و با استفاده از ست هیدرولیک اقدام به بریدن سقف خودر کرده و جسد یک زن میانسال که سرنشین خودرو بوده را از خوردو خارج و به سازمان باغ بهشت منتقل کردند.

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ضمن تقدیر و تشکر از اکیپ های امداد و نجات و غواصی سازمان آتش نشانی از نیروهای عملیاتی که در این عملیات به یاری آتش نشانان آمدند صمیمانه قدردانی کرد.


تاریخ : 97/04/13

سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک سقوط نیسان به سد دز و مرگ یک زن میانسال-ایرناک isna

(0 رای)
بازدید : 23 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی