هواپیمای بوئینگ 737 اندونزی با 188 مسافر لحظاتی پس از پرواز به داخل دریا سقوط کرد.

سقوط هواپیمای اندونزی در دریا

یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 مسافربری اندونزی دقایقی پس از پرواز به داخل دریا سقوط کرد.سقوط هواپیما در اندونزی با 188 مسافر در ایرناک سقوط هواپیما در اندونزی با 188 مسافر در ایرناک

آژانس امداد و نجات اندونزی امروز دوشنبه اعلام کرد یک هواپیمایی مسافربری بوئینگ 737 از شرکت هواپیمایی لاین ایر که از جاکارتا به سمت شهر پانگکال پینانگ در حال حرکت بود به داخل دریا سقوط کرد.

گزارش های مقدماتی دریافتی حاکی است که این هواپیما با 188 سرنشین 13 دقیقه بعد از پرواز ارتباط خود را با برج مراقبت از دست داده بود.

یوسف لطیف، سخنگوی این آژانس در پاسخ به سوالی در مورد سرنوشت هواپیمای لاین ایر با ارسال پیامی گفت:«تایید شده که این هواپیما سقوط کرده است.»

ادوارد سیریت، مدیر اجرایی شرکت لایون ایر اعلام کرد:«در حال حاضر ما نمی توانیم درباره این موضوع اظهار نظر کنیم. تلاش می کنیم تا تمام اطلاعات و داده ها را جمع آوری کنیم.»

رئیس گروه امداد و نجات اندونزی اعلام کرد در حادثه سقوط هواپیما احتمالا کسی زنده نمانده است. رئیس سازمان امداد و نجات اندونزی از کشف بقایای هواپیما نزدیک محل قطع ارتباط با هواپیمای سقوط کرده خبر داد.

  • تاریخ: دوشنبه, 07 آبان 1397
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 2,595 بار
سقوط هواپیما در اندونزی با 188 مسافر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی