مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر سقوط یک هواپیمای سم پاشی در شهرستان گلپایگان استان اصفهان را تکذیب کرد.

ماجرای سقوط هواپیما در گلپایگان چه بود؟

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر سقوط یک هواپیمای سم پاشی در شهرستان گلپایگان استان اصفهان را تکذیب کرد.ماجرای سقوط هواپیما در گلپایگان در ایرناک ماجرای سقوط هواپیما در گلپایگان در ایرناک

محسن مومنی درباره انتشار خبر سقوط یک هواپیمای سم پاشی در منطقه تیکن شهرستان گلپایگان استان اصفهان اظهار داشت:این موضوع صحت ندارد و خوشبختانه چنین حاثه ای اتفاق نیفتاده است.

وی افزود:ما موظف هستیم هر تماسی که با هلال احمر استان برقرار می شود را پیگیری کنیم و 3 تیم از امداد و نجات هلال احمر نیز به منطقه اعزام کردیم اما پس از انجام تجسس در منطقه مشخص شد این خبر کذب بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد:علاوه بر اعزام تیم به منطقه مذکور از مراجع ذی ربط مانند سازمان هواپیمایی کشور، اداره کل فرودگاه ها و سازمان جهاد کشاورزی نیز استعلام کردیم و خوشبختانه هواپیمایی در گلپایگان سقوط نکرده بود.

در حال حاضر نیز نیروی انتظامی در حال تحقیق از فردی است که این خبر را اعلام کرده بود تا انگیزه او مشخص شود و شاید این فرد نیز این خبر را از شخص دیگری شنیده باشد.

  • تاریخ: شنبه, 17 فروردين 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 604 بار
ماجرای سقوط هواپیما در گلپایگان
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی