به دنبال درگیری داخل یک آپارتمان، یکی از طرفین دعوا دیگری را از بالکن خانه به بیرون پرتاب کرد.

سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک در پی جر و بحث خانوادگی در منطقه دارالسلام در جنوب قاهره، زن جوانی از تراس طبقه هفتم به پایین پرتاب شد. به نقل از "البوابة نیوز" این زن حین سقوط به داربستی فلزی آویزان شد اما نتوانست مدت زیادی در آن حالت باقی بماند در نتیجه مقابل چشمان همسایگان به کف خیابان پرتاب شد و بر اثر یک شکاف بزرگ در شکم و جمجمه جان خود را در لحظه از دست داد.

سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک شاهدان حادثه شهادت دادند که لحظاتی قبل از پرتاب شدن او از پنجره، شخصی او را به بیرون هل داد که این حادثه تلخ رقم خورد.

سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک همسایگان نیز عامل اصلی حادثه را با چشمان خود دیده بودند که پس از ارتکاب جرم از آپارتمان گریخته بود.

سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک پس از تحقیقات مشخص شد که قربانی" سارة بيباسة" 29 ساله با ملیت اتیوپیایی در مصر ساکن بوده است.

سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک


سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک سقوط وحشتناک زن جوان از طبقه هفتم + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 125 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی