یک آکروبات باز جوان که مشغول اجرای نمایش بود ناگهان در مقابل چشمان وحشت زده تماشچیان از ارتفاع 12 متری به زمین سقوط کرد.

سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه سقوط دلهره اور یک آکروبات باز جوان را در حین اجرای نمایش به تصویر می کشد.

سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک در این ویدئو که توسط یکی از تماشچیان و توسط تلفن همراه تهیه شده است مشاهده می شود که " یولیا تیکائوا" در مقابل چشمان وحشت زده تماشاچیان از ارتفاع 12 متری با سر به زمین سقوط می کند. این جوان 20 ساله  که پس از این اتفاق دچار بیهوشی شده بود بلافاصله به بیمارستان منتقل گردید.

سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک در لحظه سقوط، پدر و مادر وی به همراه فرزندانش در محل اجرای نمایش حضور داشتند. این اتفاق در حین اجرای یک نمایش آکروبات بازی در کشور بلاروس رخ داد.

سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک گفتنی است ؛ با وجود ایجاد تورم در قسمت سر این آکروبات باز، پزشکان اعلام کرده اند که هیچ آسیب جدی به وی وارد نشده است

سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم-ایرناک

(1 رای)
بازدید : 116 بار
سقوط یک آکروبات باز با سر از ارتفاع 12 متری! + فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی