مرد جوانی که اقدام به هرس درختان می کرد پیش از مرگش آخرین سلفی زندگی اش را در بالای درخت انداخت.

سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از ارتفاع 22 متری درخت + تصاویر-ایرناک سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از ارتفاع 22 متری درخت + تصاویر-ایرناک مرد جوان اهل منچستر انگلیس که مشغول هرس شاخه های یک درخت بود در اثر سقوط از ارتفاع جانش را از دست داد. پس از آنکه "پائول دانیلز" 36 ساله از بالای یک درخت و از ارتفاع 22 متری به زمین سقوط کرد جانش را از دست داد. این در حالی بود که وی 24 ساعت پیش از سقوط اقدام به گرفتن سلفی بر روی همان درخت و درست نقطه ای که از آن سقوط کرد کرده بود. پائول در شرکتی با نام "گلف کلاب جاب" کار می کرد و دارای دو فرزند 13 و 15 ساله بود. وی 4 روز متوالی حدود 76 درخت را هرس کرده بود.

آخرین سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از  بالای درخت + تصاویر

سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از ارتفاع 22 متری درخت + تصاویر-ایرناک سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از ارتفاع 22 متری درخت + تصاویر-ایرناک قربانی پیشتر به مادرش گفته بود روزی شغل وی جانش را خواهد گرفت. "دونا" مادر قربانی در این خصوص گفت : " پسرم همیشه به من می گفت روزی این شغل، جانم را خواهد گرفت و موجب مرگ من خواهد شد. "

سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از ارتفاع 22 متری درخت + تصاویر-ایرناک سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از ارتفاع 22 متری درخت + تصاویر-ایرناک گفتنی است؛ قرار است شرکت مذکور مبلغ 2500 یورو بابت این حادثه به خانواده قربانی پرداخت نماید.

آخرین سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از  بالای درخت + تصاویر


سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از ارتفاع 22 متری درخت + تصاویر-ایرناک سلفی مرد جوان پیش از سقوط مرگبار از ارتفاع 22 متری درخت + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 159 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی