دختر جوانی پس از آنکه با امتناع معشوقش از ازدواج با او مواجه شد اقدام به خودکشی کرد.

خیانتی که به خودکشی ختم شد 

شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک در یکی از روستاهای هند، دختر جوانی پس از امتناع فرد مورد علاقه‌اش از ازدواج با او، اقدام به خودکشی کرد.

شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک فرد مورد نظر پس از آنکه با این دختر جوان رابطه دوستی برقرار و او را به ازدواج دلخوش کرد، تغییر نظر داده و  طی پیامی غیر منتظرانه دختر بینوا را از تصمیم خود آگاه کرد. اما دختر جوان نتوانست این خیانت را تاب بیاورد. از طرفی هم خانواده‌اش پس از اطلاع از این موضوع او را مجبور به ازدواج با شخص دیگری کردند. 

شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک پس از این پیام، او در حرکتی تکان‌دهنده اقدام به خودکشی کرد. عروس جوان ویدئویی از صحنه نوشیدن سم سیاه رنگی را از خود برای معشوقش فرستاد و دقایقی بعد از ارسال جان داد و مراسم ازدواج خود با نامزد جدیدش را به هم زد. 

شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک خانواده داغدار عروس آن فرد را مقصر اصلی مرگ فرزندشان دانستند و علیه او شکایت کردند. 

شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک در ادامه صحنه‌هایی از این اقدام غیرعقلانی و نسنجیده را مشاهده می‌کنید.  

شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم-ایرناک  

عروس هندی


yjc

(1 رای)
بازدید : 58 بار
شنیدن جواب رد باعث خودکشی دختر جوان شد + فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی