دو راهبه کلمبیایی که با سوزاندن دست کودکان و انداختن سر آنها به داخل توالت اقدام به شکنجه آنها می کردند توسط پلیس بازداشت شدند.

راهبه‌هایی که سادیسم شکنجه داشتند! + تصاویر

شکنجه های وحشتناک توسط دو راهبه! + تصاویر در ایرناک شکنجه های وحشتناک توسط دو راهبه! + تصاویر در ایرناک دو راهبه کلمبیایی که اقدام به شکنجه حدود 65 کودک کرده بودند توسط پلیس این کشور بازداشت شدند. "سر اینس پرز" و " روزا الویرا تورچز" با سوزاندن دست کودکان و انداختن سر آنها به داخل توالت اقدام به شکنجه آنها می کردند. این اتفاق وحشتناک در منطقه "سانتا کلارا ربیرس" شهر پاپایان کلمبیا رخ داد.

راهبه هایی که سادیسم شکنجه داشتند! تصاویر

همسایگان این دو راهبه با شنیدن صدای فریاد و گریه کودکان، پلیس را در جریان این اتفاق قرار دادند. بنا به گزارش رسانه های محلی، بررسی های پلیس صدمات جسمی و روحی کودکان را تایید می کند. این راهبه ها برای تنبیه اقدام به سوزاندن دست کودکان می کردند و آنها را مجبور می کردند تا سر خود را داخل چاه توالت فرو کنند.

راهبه هایی که سادیسم شکنجه داشتند! تصاویر

گفتنی است؛ در حالی که قرار است پرز و روزا به اتهام شکنجه کودکان بین سال های 2014 تا 2017 مورد محاکمه قرار گیرند این دو راهبه تمام اتهامات خود را انکار کرده اند.

راهبه هایی که سادیسم شکنجه داشتند! تصاویر

بازدید : 5,411 بار
شکنجه های وحشتناک توسط دو راهبه! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی