مشتری گستاخی که با یک چوب، فروشنده مغازه ای در لندن را تهدید کرده و موجب خسارت به اجناس مغازه شده بود به طرزی وحشتناک تنبیه شد.

مرد عصبانی که با یک چوب به فروشگاهی در لندن حمله ور شده و با ایراد خسارت به اجناس مغازه موجب اذیت و آزار فروشنده شده بود به شکلی وحشتناک مورد تنبیه قرار گرفت. ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است نشان می دهد این مرد با یک چوب بزرگ در حالی که در بیرون مغازه ایستاده اقدام به تهدید فروشنده می کند.عاقبت تهدید فروشنده توسط مشتری گستاخ + فیلم در ایرناک عاقبت تهدید فروشنده توسط مشتری گستاخ + فیلم در ایرناک

 در ادامه دو مرد که پیراهن آبی بر تن داشتند و در حالی که یکی از آنها یک چوب بیسبال نیز در دست داشت به مرد مزاحم حمله ور شده و وی را مورد ضرب و شتم شدید قرار می دهند. شدت ضربات این دو آنقدر شدید است که یک شاهد عینی با دیدن این صحنه فریاد می زند: " آه. کافیه. رهایش کنید...کافیه"

گفتنی است؛ پلیس کلانشهر لندن در محل حادثه حاضر شد و مرد 47 ساله مزاحم که دچار جراحت در ناحیه سر شده بود بلافاصله به بیمارستان منتقل گردید. تحقیقات از این مرد 47 ساله و دو جوان ضارب 39 و 31 ساله توسط پلیس ادامه دارد.


yjc

بازدید : 2,903 بار
عاقبت تهدید فروشنده توسط مشتری گستاخ + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی