یک پایگاه تحلیلی گزارش کرد که عامل مسلح حمله تگزاس یک فرد بی‌دین و مطرود بود که معتقد بود که مسیحیان و افراد معتقد به خدا، «احمق» هستند.

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک پایگاه «بریت بارت» به حادثه تروریستی «تگزاس» اشاره کرد و نوشت مردی که روز یکشنبه با حمله مسلحانه به یک کلیسا 26 نفر را کشت و دهها نفر دیگر را زخمی کرد، یک فرد دیوانه بود که در فضای مجازی، بی‌دینی را تبلیغ می‌کرد.

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک طبق این گزارش، همکلاسی‌های سابق «دیوید پاتریک کلی» عامل مسلح حمله به کلیسا می گویند که او یک فرد بی‌دین و مطرود بود که مسیحیان را احمق می‌دانست.

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک یکی از همکلاسی‌هایش در این باره می‌گوید: «او همیشه از این می‌گفت که افراد معتقد به خدا، احمق هستند و تلاش می‌کرد که بی‌دینی را ترویج دهد».

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک یکی دیگر از همکلاسی‌هایش به نام «پاتریک بویس» به روزنامه انگلیسی «دیلی میل» گفت: «او اولین ملحدی بود که من دیدم. او بعد از دبیرستان به نیروی هوایی رفت و اخراج شد اما دلیل آن را نمی‌دانم. او یک یا دو فرزند دارد. تقریباً نرمال بود. من شوکه شدم».

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک «مایکل گوف» از همکلاسی‌هایش گفت که او عجیب و مرموز بود و اغلب افکار ضددینی خود را در فضای مجازی قرار می‌داد.

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک یکی از همکلاسی‌هایش، عامل مسلح کلیسا را یک فرد مطرود توصیف کرد اما گفت که چندان هم تنها نبوده است.

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک برخی از همکلاسی‌هایش می‌گویند که او اخیراً در صفحه فیس‌بوک نوشته بود: «من گفتم که می‌خواهم به تگزاس بازگردم. تگزاس هیچ بهتر نشده است».

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک بعد از آنکه این فرد یکی از بدترین تیراندازی‌ها به کلیسا در تاریخ اخیر را انجام داد، مورد اصابت گلوله یکی از ساکنان محل قرار گرفت و از صحنه فرار گرفت و چندین نفر از ساکنان ظاهراً وی را در حال فرار مورد تعقیب قرار دادند و چند مایل آنطرف‌تر، بر روی زمین افتاد. پلیس یکسری سلاح و مواد منفجره در داخل خودروی وی کشف کرد.

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا نیز روز دوشنبه (امروز) در واکنش به حادثه تیراندازی در کلیسا گفت که معتقد است که تیراندازی در کلیسای تگزاس در نتیجه یک «مشکل سلامت روان» رخ داده است و ربطی به قوانین سلاح در آمریکا ندارد.

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک وی گفت: «اینجا سلامت روان، مشکلی است که وجود دارد. بر اساس گزارشات اولیه، عامل تیراندزای یک فرد بسیار دیوانه بوده است».

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک ترامپ ادامه داد: «موضوع ربطی به مسئله سلاح ندارد. مشکلات مربوط به سلامت روان در بالاترین سطح است. این یک مسئله بسیار بسیار ناراحت کننده است.»

عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک عامل تیراندازی تگزاس مسیحیان را احمق می‌دانست-ایرناک برگرفته از خبرگزاری فارس

(0 رای)
بازدید : 153 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی