علی ضیا در برنامه فرمول یک در روز گذشته میزبان زن بارداری بود که بعد از 16 ساعت از زیر آوار زلزله زنده بیرون آمد.

زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک  روز گذشته  برنامه فرمول یک در روستای تخرب شده جابری، میزبان زوج جوان زلزله‌زده ای  بود که  این حادثه را تجربه کردند. مرد خانواده  پس از وقوع زلزله  به سختی توانسته خانه‌اش را پیدا کند. به گفته او پس از آواربرداری، امدادگران هلال احمر و  سگ‌های زنده یاب، موفق به پیدا کردن همسرش نشدند، اما او در دلش امید داشت همسر و فرزندش  زنده هستند.

زن جوان که باردار است و بعد از 16 ساعت از زیر آوار بیرون کشیده شده عنوان می‌کند : "چیزی توی سرم خورد و به پشت افتادم در تمام این مدت که زیر آوار بودم به هوش بودم و فقط اسم  و ذکر خدا را روی زبانم بودم و می‌گفتم خدایا به خاطر بچه ام نجاتم بده".

زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک 21 آبان زلزله ای به قدرت 7.3 ریشتر  کرمانشاه را لرزاند و بیش از 500 تن از هموطنان کُرد جان خود را از دست دادند و حدود 9 هزار نفر نیز مصدوم شدند.

زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک بر اثر این  حادثه مرگبار، مردم کشور دوشادوش ارگان های مختلف دولتی و مردم‌نهاد پا به میدان گذاشتند و به کمک هموطنان زلزله زده خود شتافتند، هنرمندان و ورزشکاران نیز از این قاعده مستثنی نبودند.

زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک در همین زمینه رسانه ملی نیز نقش موثری در کمک رسانی به مردم زلزله زده داشت و همچنین برنامه های مختلف این رسانه با حضور در مناطق زلزله زده، به طور مستقیم مخاطبان را در جریان اتفاق های پیش آمده قرار دادند.

لازم به ذکر است برنامه فرمول یک در روزهای شنبه و یکشنبه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اجرا شد. بخشی از گفتگوی علی ضیا با این زوج کرمانشاهی را مشاهده می‌کنید.

زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک


تاریخ : 96/09/13

زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک زن بارداری که 16 ساعت زیر آوار بود/میهمان برنامه فرمول یک + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 58 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی