زن جوان با دو کیسه وارد یک پارکینگ شد بی خبر از اینکه دو جوان شرور در کمین او هستند.

غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک زن جوان عمانی غافل از اینکه دو سارق جوان پشت دیوار در کمین او هستند وارد یک پارکینگ خلوت شد.

غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک سارقان در حالی که زن با دو کیسه در دست به کمینگاه آنها نزدیک می شد، آماده بودند تا در فرصت مناسبی او را غافلگیر کنند.

غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک زن به جوانان نزدیک شد و در لحظه ای که مشغول باز کردن درب آسانسور بود، آنها کیف وی را به سرقت بردند و خود را به خودرویی که بیرون پارکینگ منتظر آنها بود، رساندند.

غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک این طور که از انتظار و کمین کشیدن سارقان به نظر می رسید آنها از وجود وسایلی ارزشمند در کیسه ها آگاه بودند ،همچنین راننده ای که بیرون برای کمک به آنها در انتظار بود، مهر تاییدی بر این فرضیه است.


غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک غافلگیری زن جوان در پارکینگ + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 115 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی