گاهی اتفاقات غیر منتظره‌ای برای انسان رخ می‌دهد که فاصله‌اش با مرگ تنها چند ثانیه است.

لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک در فرهنگ ما عقاید و باورهایی وجود دارد که شاید از نظر نسل روشن‌فکرمان چندان مورد تایید نباشد و آنها را خرافه‌ای بیش نپندارند. خوش‌شانس بودن یکی از همان باورهای رایجی است که اتفاقا مخالف‌های بسیاری دارد.

لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک بعضی‌ها قاطعانه در موضع خود ایستاده و هرگز نمی‌پذیرند که بعضی از اتفاقات واقعا خوش‌شانسی است، مثلا صحنه‌هایی از حوادث ناگهانی و غیرمنتظره که شاید می توانند جان شما را تهدید کنند اما در بهترین شرایط ممکن هیچ آسیبی متوجه شما نمی‌شود و اصطلاحا از آنها جان سالم به در می‌برید. 

لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر مجموعه‌ای از تصادفات جاده‌ای است که با وجود شدتشان، هیچ آسیبی به افراد نرسیده است. صحنه‌هایی که تماشایشان نفس را در سینه حبس می‌کند و حقیقتا هیچ توجیهی جز خوش‌شانسی برایشان نیست. 

لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک

لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک لحظاتی جذاب از فرار انسان از مرگ + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 184 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی