ماجرای فرار یک ببر از سیرکی در پاریس و اقدام ماموران پلیس این شهر مقابل آن را مشاهده کنید.

فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک حادثه‌ای که اخیرا در سیرک بورمن در پاریس رخ داده توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است، از سه ببری که در یک قفس بودند، یکی از آنها موفق به فرار شد.

فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک این فرار عاقبت خوشی برای ببر نگون‌بخت نداشت، زیرا پس از مدتی سرگردانی در خیابانها و ایجاد وحشت برای مردم، سرانجام در نزدیکی رود سن یعنی به طور دقیق دو کیلومتری برج ایفل با شلیک گلوله از سمت ماموران پلیس، از پا در آمد.

فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک یکی از ماموران پلیس با انتشار تصویری از جنازه ببر، در صفحه اجتماعی خود نوشت: خطر به پایان رسید!

فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک خوشبختانه غیر از حادثه ای که برای ببر رخ داد، هیچ انسانی مورد حمله او قرار نگرفت و این ماجرا مجروح یا تلفات دیگری نداشت.

فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک گفتنی است وضعیت بد حیوانات در این سیرک زبانزد عام و خاص است.

تصاویر دردناک از فرار مرگبار یک ببر از سیرک+تصاویر

تصاویر دردناک از فرار مرگبار یک ببر از سیرک+تصاویر

تصویری دردناک از فرار مرگبار یک ببر از سیرک!

تصاویر دردناک از فرار مرگبار یک ببر از سیرک+تصاویر


فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک فرار ببر خشمگین از سیرک + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 144 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی