سارقی که ابتدا تصور می کرد با توجه به زن بودن فروشنده های یک رستوران به راحتی می تواند به آنجا دستبرد بزند، خود را در مخمصمه بزرگی دید.

فرار سارق قوی هیکل از دست چهار زن سمج!   + فیلم در ایرناک فرار سارق قوی هیکل از دست چهار زن سمج!   + فیلم در ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مقاومت ستودنی چهار فروشنده زن یک رستوران در شهر واشنگتن آمریکا در مواجه با یک سارق قوی هیکل را به تصویر می کشد. سارق که ابتدا تصور می کرد با توجه به زن بودن فروشنده های این رستوران به راحتی می تواند به آنجا دستبرد بزند، بلافاصله از تصمیم خود پشیمان شد.

 در این ویدئو مشاهده می شود که سارق پس از ورود به رستوران بلافاصله به سراغ صندوق پول می رود اما با مقاومت جانانه چهار فروشنده زن رستوران شوکه می شود. در حالی که دو فروشنده زن، درب صندوق را محکم گرفته بودند و مانع باز کردن آن توسط سارق شده، دو فروشنده دیگر بارانی از مشت و سیلی را بر سر و صورت سارق فرود آوردند. در ادامه سارق که خود را گرفتار در مخمصه می دید و کاملا احساس خطر کرده بود، مجبور به فرار شد.

گفتنی است؛ جستجوهای پلیس برای شناسایی و دستگیری این مرد ادامه دارد.

yjc

بازدید : 289 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی