اشتباه یک کودک خردسال برای عبور از عرض خیابان از پشت یک اتوبوس نزدیک بود حادثه ای مرگبار را رقم بزند اما هوشیاری راننده کامیون مانع آن شد.

فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه هولناک فرار معجزه آسای یک کودک دبستانی را از تصادف با یک کامیون ترانزیت  به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود این پسر خردسال بعد از پیاده شدن از اتوبوس به همراه چند همکلاسی خود قصد دارند تا از عرض خیابان عبور کنند.

فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک وی که به علت قرار گرفتن در پشت اتوبوس هیچ گونه دیدی ندارد، ناگهان به داخل خیابان  پریده و مقابل کامیون  قرار می گیرد اما خوشبختانه با واکنش به موقع  راننده کامیون  و ترمز سریع راننده از  مرگ حتمی  جان سالم بدر می برد.

فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این حادثه در یکی از جاده های کشور نروژ رخ داد.

فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک

فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک فرار معجزه آسای کودک خردسال از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 110 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی