در یک حادثه تصادف دلخراش، راننده کامیون پس از تصادف با مردی سالخورده پا به فرار گذاشت.

فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه تصادف مردی سالخورده با یک کامیون را در  شمال لندن به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود که راننده کامیون سفیدرنگ  پس از تصادف با این مرد و پس از توقفی کوتاه، از دوربرگردان دور زده و  پا به فرار می گذارد. بنا به گفته یکی از شاهدان عینی، این مرد بر اثر این تصادف از ناحیه سر دچار جراحت و کاملا بیهوش شده بود.

فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک  مرد حادثه‌دیده بلافاصله به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شد تا مداوا روی او انجام شود. این حادثه در ساعت 11.35 دقیقه صبح روز شنبه رخ داد. گفته می شود جراحت این مرد سطحی بوده و او بزودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ پلیس لندن تاکنون هیچ شخصی را در این رابطه دستگیر نکرده است.

فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک

فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک فرار کامیون پس از زیر گرفتن مرد سالخورده + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 137 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی