یک گاومیش در چین بعد از گریختن از دست قصاب وارد فروشگاهی بزرگ در این کشور شد و شش فروشنده را زخمی کرد.

فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک یک گاومیش خشمگین ورود ناگهانی خود به سوپرمارکتی در چین، موجب زخمی شدن شش فروشنده شد. دو نفر از زخمی شدگان  بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند. ظاهرا این گاومیش  توانسته بود از دست  یک قصاب بگریزد و با ورود ناگهانی اش به یک سوپر مارکت بزرگ موجب این حادثه شد.

فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک  ویدئویی که از دوربین مدار بسته فروشگاه تهیه شده است  لحظه ای را نشان می دهد که این حیوان، با حمله ای برق آسا  یک زن را به هوا پرتاب می کند. در ادامه ماجرا ، پلیس در محل حادثه حضور یافت و با شلیک چند گلوله این گاو میش را از پای در آورد.

فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این حادثه روز سه شنبه و در استان یانچنگ چین  رخ داد.

فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک

فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک فرار گاومیش از دست قصاب و زخمی شدن شش نفر + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 238 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی