راهنمای یک تور گردشگری چین که در تایلند بسر می برد، در اثر حمله ناگهانی یک فیل خشمگین جانش را از دست داد.

فیل خشمگین راهنمای تور گردشگری را کشت در ایرناک فیل خشمگین راهنمای تور گردشگری را کشت در ایرناک حمله یک فیل خشمگین به گروهی از گردشگران چینی در تایلند، موجب مرگ راهنمای تور شد. "هی یونگ جی" 35 ساله در حالی که تلاش می کرد گردشگران را از مهلکه فراری دهد، خود مورد حمله فیل قرار گرفت و زیر دست و پای این حیوان جانش را از دست داد. این اتفاق زمانی رخ داد که گردشگران این تور گردشگری چینی مشغول بازدید از یک پارک بودند.

 بنا به گفته پلیس محلی تایلند احاطه فیل توسط گردشگران و گرفتن عکس سلفی با آن علت اصلی این اتفاق بوده است. این در حالی که بنا به گزارش "بانکوک پست" کشیدن دم فیل توسط یکی از گردشگران موجب خشمگین شدن این حیوان و حمله آن به گردشگران شده است. در یکی از تصاویری که منتشر شده است مینی بوس حامل گردشگران را نشان می دهد که در اثر حمله فیل دچار خسارت شده است.

 گفتنی است؛ مسئولان پارک حدود 200 هزار یوآن چین (30.500 دلار آمریکا)  به عنوان غرامت به خانواده قربانی پیشنهاد کرده اند اما آنها این پیشنهاد را رد کرده اند.

بازدید : 161 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی