مرد جوان در تهران در یک سناریوی هولناک زنی را به خانه خود کشاند و پس از کشتن آن زن، او را تکه تکه کرد.

قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک قاتل او تکه تکه کرد و با چمدان به بیابان برد. مرد جوان در تهران در یک سناریوی هولناک زنی را به خانه خود کشاند و پس از کشتن آن زن، او را تکه تکه کرد.

قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک  روز 28 مردادماه زنی به دادسرای جنایی تهران رفت و پرده از گمشدن مرموز او در روز گذشته برداشت. با دستور سرپرست بازپرسی شعبه نهم دادسرای جنایی پایتخت پرونده ای دراین خصوص تشکیل شد و تحقیقات در مورد آن زیر نظر کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران آغاز شد.

قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک تحقیقات پلیسی نشان داد زن گمشده از مدتی پیش با پسر جوانی در ارتباط بوده است، به همین پسر جوانی پس از شناسایی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران دعوت شد. تحقیقات از مرد جوان موجب فاش شدن جنایت هولناک او شد.

قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک این مرد در اعترافات خود مدعی شد: از چندی پیش به واسطه یکی از دوستانم با این زن آشنا شده بودم، تا اینکه در روز حادثه او را به خانه خود دعوت کرده بودم اما با او درگیر شدم و او را کشتم.

قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک وی در پاره ای دیگر از اعترافات خود گفت: پس از اینکه او را به قتل رساندم، جسد او را تکه تکه کردم و سپس در یک چمدان قرار دادم و در بیابان های اطراف تهران به آتش کشیدم.

قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک قتل تکان دهنده زن جوان در تهران!-ایرناک با اعترافات تکان دهنده مرد جوان کاراگاهان اداره یازدهم راهی محل جنایت شدند و جسد را پیدا کردند.

تاریخ:1396/06/04

منبع:رکنا

(0 رای)
بازدید : 179 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی