مرد ژاپنی در اقدامی جنون آمیز با یک شمشیر سامورایی 80 سانتی متری خواهر کشیش خود را در معبدی در ژاپن به قتل رساند و سپس به سراغ زنش رفت.

قتل زن کشیش در معبد با شمشیر سامورایی! در ایرناک قتل زن کشیش در معبد با شمشیر سامورایی! در ایرناک یک مرد ژاپنی در اقدامی جنون آمیز خواهر و همسرش  را با یک شمشیر سامورایی به قتل رساند و سپس به زندگی اش پایان داد. "شیگناگا تومایکا" 56 ساله ، خواهرش "ناگاکو" 58 ساله را در معبد "هاچیمانگو"  ژاپن  با یک شمشیر سامورایی 80 سانتی متری به قتل رساند.

مقتول که یک کشیشه بود در هنگام حمله در این معبد حضور داشت. قاتل در این حمله جنون آمیز، با شمشیر ضربه ای به شانه راست  مقتول وارد کرد که منجر به مرگ وی شد.

 در هنگام قتل، همسر قاتل نیز او را همراهی می کرده است. در محل قتل یک شمشیر سامورایی شکسته شده، به همراه یک شمشیر کوچک و دو چاقو پیدا شد. قاتل سپس اقدام به کشتن همسرش ماریکوی 49 ساله نمود و سپس دست به خودکشی زد.

 گفته می شود اختلافات خانوادگی قاتل با خواهرش در خصوص  جانشینی  و اداره معبد پس از مرگ پدرشان، عامل اصلی این جنایت بوده است. ناگاکو خواهر قاتل  از سال 1995 به عنوان کشیش اصلی،  اداره  این معبد را بر عهده داشت. در سال 2002 شکایتی را علیه برادرش مطرح کرده بود. قاتل در سال 2006 به علت ارسال ایمیل های تهدید آمیز توسط پلیس دستگیر شده بود.

 گفتنی است، تحقیقات پلیس ژاپن در این خصوص ادامه دارد.

بازدید : 155 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی