پس از 17 سال بار دیگر یکی از دانشجویان ایالت تگزاس آمریکا با بی‌رحمی هرچه تمام‌ گلوله باران شد.

قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک آخرین مرتبه ای که یک دانشجوی جوان در تگزاس به قتل می‌رسد به 17 سال پیش بازمیگردد، جایی که جسد این دانشجو با بدنی پر از گلوله در خودرویی پیدا شد.

قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک اما پس از گذشت 17 سال، شب گذشت پلیس تگزاس در یکی از روستاهای این ایالت به ماشینی برمیخورد که جسد یک دختر 21 ساله در آن وجود دارد.

قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک پس از تحقیقات انجام شده، پلیس تگزاس اعلام کرد که دختر 21 ساله آماندا نام دارد که دانشجوی دانشکده University of North Texas درس بوده است. جسد آماندا در حالی در ماشینش یافت شد که گلوله باران شده بود. پلیس ماشین آماندا را در یکی از مناطق متروکه نزدیک به بزرگ راه Corinth  پیدا کرد.

قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک کارآگاهان این اتفاق اعتقاد دارند که آماندا را یکی از دوستانش تیرباران کرده است؛ آن ها به شدت در حال پیگیری موضوع هستند. 

قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک قتل هولناک دختر جوان در تگزاس-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 235 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی