انسانی شبیه به زامبی‌ها در قاهره جدید با حمله به یک کودک گردن وی را گاز گرفت به طوری که پسر خردسال تا یک قدمی مرگ رفت.

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک «وائل الابراشی» خبرنگار و مجری مصری در برنامه «العاشرة مساء»گفت: یک جوان آفریقایی پس از حمله به کودکی مصری گردن او را گاز گرفته به طوری که شکافی عمیق در آن ناحیه بوجود آمده است.

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک در نگاه اول فرد مهاجم مشکوک به بیماری زامبی بود، زیرا خلق و خویی شبیه به خون‌آشام‌ها داشت اما پس از تحقیقات مشخص شد جوان آفریقایی یکی از مصرف‌کنندگان مخدر صنعتی فلاکا بوده است.
این مخدر محصول کشور چین است و آثاری در روح و جسم مصرف‌کنندگان می‌گذارد که آنها را به زامبی ها و خون آشام ها شبیه می‌کند.

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک وائل ابراشی هر گونه خبری را مبنی بر وجود یک زامبی حقیقی در قاهره را تکذیب نمود و تاکید کرد آنچه اتفاق افتاده تنها بر اثر مصرف فلاکا بوده است.

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک کودک مصری که قربانی این حادثه بود در مصاحبه با برنامه«العاشرة المساء» گفت: جوان آفریقایی از من خواست که با او فوتبال بازی کنم و هنگامی که با مخالفت من مواجه شد ناگهان به سمت من حمله ور شد و گردنم را گاز گرفت.

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک شاهدان این حادثه که  شوکه شده بودند اظهار داشتند تمام تلاش خود را برای نجات کودک به کار گرفتند و گرنه ممکن بود  جان خود را از دست بدهد. آنها همچنین به این موضوع اشاره کردند که کنترل آن جوان به خاطر خشم و وحشیگری غیر قابل توصیفش کار بسیار مشکلی بود.

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک یکی دیگر از شاهدان گفت هنگام کمک به نوجوان مذکور، جوان آفریقایی به سمت او نیز حمله کرده و پایش را گاز گرفته است.

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک

حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک حمله یک مشکوک به زامبی به کودک خردسال در قاهره! + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 171 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی