یک زن توریست انگلیسی که در حال قدم زدن در یک منطقه توریستی در استرالیا بود ناگهان مورد حمله یک کروکودیل قرار گرفت.

لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک  ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حمله مرگبار کروکودیل به یک زن توریست انگلیسی را در سواحل استرالیا به تصویر می کشد. "الی بولی فنت" 24 ساله که به همراه دوستش در حال قدم زدن در یک منطقه توریستی در ایالت کوئینزلند استرالیا بود مورد حمله مرگبار یک کروکودیل قرار گرفت. در اثر این حادثه، وی از ناحیه پا دچار جراحت شد.

لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک  ظاهرا این زن مشغول تهیه فیلم از پرش ماهی ها به داخل آب بود که دچار این حادثه شد. الی به همراه دوستش بلافاصله به بیمارستان " موسمن" مراجعه کردند و وی مورد مداوا قرار گرفت.

لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این ویدئو از زمان انتشار در شبکه های اجتماعی استرالیا به یکی از ویدئوهای پربازدید تبدیل شده است و هزاران نفر از آن بازدید کرده اند. شبکه های تلویزیون محلی استرالیا نیز با پخش این ویدئو به گردشگران در خصوص حمله کروکودیل ها هشدار داده اند و از آنها خواستند تا هنگام حضور در مناطق ساحلی مراقب حمله آنها باشند.

لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک


لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 214 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی