یک زن توریست انگلیسی که در حال قدم زدن در یک منطقه توریستی در استرالیا بود ناگهان مورد حمله یک کروکودیل قرار گرفت.

لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم در ایرناک لحظه حمله مرگبار کروکودیل به زن جوان+ فیلم در ایرناک  ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حمله مرگبار کروکودیل به یک زن توریست انگلیسی را در سواحل استرالیا به تصویر می کشد. "الی بولی فنت" 24 ساله که به همراه دوستش در حال قدم زدن در یک منطقه توریستی در ایالت کوئینزلند استرالیا بود مورد حمله مرگبار یک کروکودیل قرار گرفت. در اثر این حادثه، وی از ناحیه پا دچار جراحت شد.

 ظاهرا این زن مشغول تهیه فیلم از پرش ماهی ها به داخل آب بود که دچار این حادثه شد. الی به همراه دوستش بلافاصله به بیمارستان " موسمن" مراجعه کردند و وی مورد مداوا قرار گرفت.

گفتنی است؛ این ویدئو از زمان انتشار در شبکه های اجتماعی استرالیا به یکی از ویدئوهای پربازدید تبدیل شده است و هزاران نفر از آن بازدید کرده اند. شبکه های تلویزیون محلی استرالیا نیز با پخش این ویدئو به گردشگران در خصوص حمله کروکودیل ها هشدار داده اند و از آنها خواستند تا هنگام حضور در مناطق ساحلی مراقب حمله آنها باشند.


yjc

بازدید : 280 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی