زن حواس پرتی که ناگهان وارد خیابان شده بود به طور معجزه آسایی پس از تصادف با کامیون جان سالم به در برد.

لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک ویدئوی دوربین مدار بسته ای  که به تازگی منتشر شده است لحظه فرار معجزه آسای یک زن جوان را از مرگ حتمی در  یکی از خیابان های چین   به تصویر می کشد.

لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک این ویدئو نشان می دهد که این زن حواس پرت پس از ورود ناگهانی به خیابان با یک کامیون تصادف می کند اما با خوش شانسی از مرگ می گریزد. وی پس از این تصادف، در حالی که زیر کامیون افتاده است دیده می شود.

لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک  راننده کامیون نیز بلافاصله با ترمزی سریع، مانع عبور چرخ های عقب خودرو از روی بدن این زن می شود. به نظر می رسد آنچه موجب فرار از مرگ حتمی این زن جوان شده است، لغزنده بودن خیابان و لغزش پای راست وی دقیقا در فاصله چند سانتی متری کامیون بوده است.

لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک  انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی خطاب به زن جوان نوشت:" هنگام عبور از عرض خیابان باید هر دو طرف خیابان را به دقت چک کرد و سپس اقدام به عبور از آن نمود."

لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک


لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک لحظه هولناک نجات زن جوان از مرگ حتمی + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 163 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی