پسر جوان با ادعای عجیب خود درباره زندگی اش در مریخ قبل از تولد روی کره زمین حیرت همه را برانگیخته است.

ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک پسری به نام پوریسکا کیپریانوویچ اهل ولگوگراد روسیه با طرح یک ادعا، جنجالی در رسانه ها به پا کرده است، وی مدعی است که قبل از تولد، در مریخ مشغول به زندگی بوده و اکنون در حال تجربه زندگی تازه ای روی سیاره ای دیگر به نام زمین است که این سفر به خاطر جنگ و فجایع هسته ای در محل زندگی آنها رخ داده و او مجبور به ترک سیاره اش شده است.

ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک عجیب تر آنکه خانواده او شواهد و مدارکی رو کرده اند که تا حدی موجب شده ادعاهای این پسر قابل باور به نظر برسد، بر اساس گفته های والدینش، هنگامی که او تنها دو سال داشته، قادر به خواندن ، نوشتن و نقاشی کردن بوده که تقریبا انجام این کارها برای هر کودکی در سن و سال او غیر ممکن است.

ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک ادعای باورنکردنی که پدر بوریسکا مطرح نموده ، حرف زدن او چند ماه پس از به دنیا آمدنش بوده و اینکه کلماتی درباره موجودات فضایی به زبان می آورده است.

ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک مادر پوریسکا یک پزشک است و با توجه به دانسته های خود برایش عجیب بوده که پسرش تنها چند هفته پس از تولد قادر بوده سرش را به سمت بالا نگه دارد.

ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک

ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک پوریسکا از مشاهدات خود در مریخ گفت، مواردی مانند این که داشتن قدی به بلندی 7 پا چیزی بیش از 2 متر برای ساکنان آنجا طبیعی است و اینکه آنها عمر جاویدان دارند به این صورت که پس از 35 سالگی دیگر پیر نمی شوند،دیگر ویژگی عجیب آنها توانایی تنفس در دی اکسید کربن به جای اکسیژن است.

ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک این جوان در ادامه صحبتهایش مدعی شد که مریخی ها قادر به سفر های میان ستاره ای هستند، همچنین از دیگر مواردی که بسیار شگفت انگیز و در عین حال غیر قابل باور است ادعای سفر او در زندگی قبلی اش در ظاهر یک خلبان به زمین بوده و اینکه ساکنین سیاره سرخ با مصریان باستان ارتباط داشته اند.

ادعای عجیب زندگی در مریخ قبل از تولد روی کره زمین توسط پسر جوان+تصاویر

ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک ماجرای پسر جوانی که از مریخ آمده است! + تصاویر-ایرناک آخرین موردی که پوریسکا به آن اشاره کرد این بود که کلید رازهای بیشماری در مجسمه ابولهول واقع در مصر است که با گشودن این مجسمه از ناحیه پشت گوشش می توان به آنها دست یافت.

ادعای عجیب زندگی در مریخ قبل از تولد روی کره زمین توسط پسر جوان+تصاویر

(2 رای)
بازدید : 173 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی