پسر جوانی که در مقابل تلاش ماموران برای بازداشت وی بیش از حد مقاومت به خرج داد، جلوی چشم مردم به آتش کشیده شد.

ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک پلیس فرانسه در سال 2013 هنگام تلاش برای بازداشت یک پسر جوان نیمه برهنه در خیابان طی اقدامی ناخواسته موجب آتش گرفتن او شد.

ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک با وجود اینکه این حادثه  سال 2013 در پاریس رخ داده است، تاکنون این فیلم در هیچ جا منتشر نشده و این اولین بار است که ویدئوی مذکور توسط خبرگزاری انگلیس به انتشار رسیده است.

ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک بنا بر گزارش این خبرگزاری آنچه موجب آتش گرفتن ناگهانی این جوان شد، استفاده همزمان اسلحه الکتریکی و گاز اشک آور توسط ماموران بود.

ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک


ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک ماموران پلیس جوانی را وسط خیابان به آتش کشیدند + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 18 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی