معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس گفت: مردي در شيراز زن و مادر زن خود را به قتل رساند.

مردي در شيراز زن و مادرزن خود را كشت در ایرناک مردي در شيراز زن و مادرزن خود را كشت در ایرناک  سرهنگ كاووس محمدي در جمع خبرنگاران گفت: در حادثه‌اي كه صبح امروز در شيراز حادث شد، مردي زن و همسر خود را به قتل رساند و پدر همسرش را مجروح كرد.

وي توضيح داد: پس از انعكاس گزارشي مبني وقوع يك فقره قتل در شهرستان شيراز، ماموران كلانتري "23 گلدشت" در محل حاضر شده و بعد از انجام تحقيقات، قاتل را در كمتر از يكساعت شناسايي و دستگير كردند.

محمدي گفت: قاتل به هويت "ك- ق" به قتل همسر و مادر زن و مجروح كردن پدر زن خود اقرار و پس از طي مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد. معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان، با استناد به اظهارات قاتل، اختلاف خانوادگي و مشاجره را انگيزه اصلي اين قتل ذكر و اضافه كرد: قاتل با استفاده از يك قبضه چاقو اقدام به قتل كرده است.

محمدي با اشاره به اين حادثه تلخ، از خانواده‌ها خواست مشكلات و اختلافات خود را با مراجعه به اهل فن و مشاوران و مددكاران اجتماعي و به صورت قانوني حل و فصل كنند.

تاریخ انتشار : 96/05/14

منبع : جنوب نیوز

 

بازدید : 660 بار
(1 رای)
مردي در شيراز زن و مادرزن خود را كشت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی