مردی هر دو همسرش را به دلیل نارضایتی مادرش از آنها به آتش کشید.

مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک یک مرد هندی 30 ساله به نام "دیپا رام"، همسر اول و دوم خود را با هم به آتش کشید. او این دو هووی 26 و 22 ساله را به بهانه خرید طلا به جاده "شیشاوا"برد و نقشه شوم خود را اجرا کرد.

مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک طبق گفته افسر هندی، این مرد که از هر دو زنش صاحب سه فرزند بود، لحظاتی پس از پیاده شدن از خودرو، درب های آن را روی زنان قفل کرد و آنها را به آتش کشید.

مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک دیپا رام تمام تلاش خود را به کار گرفت تا این جنایت یک حادثه به نظر برسد اما به دلایلی بعداً حقیقت تلخ ماجرا اعتراف کرد.

مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک این مرد در اعتراف به بازپرس پرونده گفت: همسران من مدام به مادرم بی توجهی می کردند و پس از ناراحت کردن او هیچ تلاشی برای به دست آوردن دل پیرزن بیچاره نمی کردند، من هم آنها را به سزای اعمالشان رساندم.

مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک دیپا همچنین در قسمتی دیگر از اعترافاتش به این موضوع اشاره کرد که همیشه دوست داشتم همسرانم از هر لحاظ شبیه مادرم باشند و او را الگوی خود قرار دهند، اما این طور نشد.

مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک


مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک مردی همسرانش را زنده زنده سوزاند! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 116 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی