در ایستگاه مترویی در برزیل، مردی به محض ورود قطار به ایستگاه، ناگهان زنی را به سمت ریل‌های قطار هل داد.

مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک در یکی از ایستگاه‌های مترو در شهر سائوپائولو واقع در برزیل، زنی ناگهان مورد حمله مرد ناشناسی قرار گرفت و به محض رسیدن قطار، به دست او روی ریل‌های راه‌آهن پرتاب شد. 

مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک در سالن یکی از ایستگاه‌های پر ازدحام مترو در برزیل، مردی سفیدپوش درست لحظه رسیدن قطار، مسافر زنی را که جلوتر ایستاده بود هل داد و روی ریل‌ پرتاب کرد.

مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک پس از سقوط  زن، فرد ضارب، چند قدم جلوتر آمد تا از مرگ او مطمئن شود. این مرد پس از عبور قطار قصد فرار داشت که با ممانعت مسافران ناکام ماند. نیروهای امنیتی ایستگاه وارد عمل شده و وی را دستگیر کردند. 

مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک پس از گذر قطار این زن به طرز معجزه‌آسایی زنده ماند. تنها قسمتی از بازویش آسیب دید.مأموران امدادی بلافاصله او را به بیمارستان رساندند. پزشکان سلامت جسمی او را تأیید و تنها مشکل جدی‌اش را همان شوکی اعلام کردند که بر اثر این اتفاق حاصل شده بود.

مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک طی بازجویی‌های به عمل آمده از شخص بازداشت شده، پلیس علت این اتفاق را عدم تعادل روانی ضارب عنوان کرد. 

مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک صحنه‌های این حادثه وحشتناک  در ویدئو زیر نشان داده شده است. 

مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک


مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک مرد دیوانه زن جوان را زیر قطار انداخت! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 77 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی