محمد جعفری قهرمان زنجانی کاپ جهانی ووشو درمحل کار جانش را از دست داد.

مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک جواد مرادی مدیر روابط عمومی مرکز فوریت‎های پزشکی استان زنجان گفت: ساعت 14 و 30 دقیقه روز گذشته، با مرکز اورژانس استان زنجان تماس گرفته شد، بلافاصله پس از دریافت گزارش، یک دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس شهرک الهیه به شرکت راشا کاسپین زنجان اعزام شد، که متاسفانه کارگر کارخانه قبل از رسیدن نیروهای اورژانس در دم فوت شده بود.

مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک وی با بیان اینکه به احتمال زیاد دست کارگر، در دستگاه گیر کرده بود، افزود: در حین تلاش برای درآوردن دست خود از زیر دستگاه، سر این کارگر هم گیر می‎کند.

مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک مرادی با بیان اینکه تقریبا سر این کارگر قطع شده است، یادآور شد: طی سال‎جاری حوادثی از این قبیل در شرکت‎های مختلف استان زنجان رخ داده است.

مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک  این کارگر محمد جعفری، حدود 28 ساله و قهرمان کاپ جهانی ووشو ایتالیا در سال 2005 بوده است که روز گذشته در حین کار در کارخانه کاغذسازی راشا کاسپین فوت شده است.

مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک مرگ ناگوار قهرمان ووشو در زنجان-ایرناک زنده یاد محمد جعفری از کودکی در رشته ووشو فعالیت داشته و دارای عنوان قهرمانی استانی، ملی و یک مقام بین‌المللی از کشور ایتالیا در این رشته ورزشی بوده است.

(0 رای)
بازدید : 207 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی