پیرزنی شبانه با یک عصا در حال عبور از خیابان بود که بر اثر برخورد با یک ون چند متر آن‌طرف تر پرتاب شد.

مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک در شهر الهفوف واقع در استان الحساءِ عربستان، زن سالخورده ای که چادری مشکی به سر داشت، با عصا در حال عبور از خیابان بود که به دنبال حادثه ای هولناک جان خود را از دست داد. در یک چشم بر هم زدن یک ون با سرعت از پشت به او برخورد کرد به طوری که پیرزن چند متر آن طرف‌تر پرتاب شد.

مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک  پیرمردی که روی یک سکو کنار خیابان نشسته بود، با مشاهده این صحنه تکان دهنده به سرعت خود را بالای سر زن سالخورده رساند.

مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک تماس پیرمرد با اورژانس بی فایده بود، زیرا زن نگون‌بخت بلافاصله پس از برخورد با ون جان خود را از دست داد و دیگر کاری از دست کسی ساخته نبود.

مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک راننده ون توسط ماموران بازداشت و برای طی مراحل قانونی به مقامات مربوطه سپرده شد.

مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک


مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک مرگ هولناک یک پیرزن پس از برخورد با خودرو ون + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 126 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی