رویت جانوری بی هویت و چندش آور در سواحل روسیه محققان را به چالش کشید.

مشاهده موجودی عجیب در ساحل دریا! + عکس-ایرناک مشاهده موجودی عجیب در ساحل دریا! + عکس-ایرناک اهالی شبه جزیره چوکچی در روسیه با موجودی عجیب در ساحل مواجه شدند. این موجود کرم مانند سری حبابی شکل با قطر 20 سانتی متر دارد، به گفته مردم این شبه جزیره تاکنون پیش آمده که پس از وقوع طوفان های وحشتناک مارهای عظیم الجثه دریایی از ساحل سردر آورده اند اما رویت چنین چیزی تا به حال بی سابقه بوده است.

مشاهده موجودی عجیب در ساحل دریا! + عکس-ایرناک مشاهده موجودی عجیب در ساحل دریا! + عکس-ایرناک نشریه «روسیسکی دیالوگ» درباره این موجود عجیب الخلقه نوشت:جانور مرموزی که در چوکچی نمایان شده هرچه که هست میهمانی ایالات متحده بوده و در دل ساکنان این شبه جزیره وحشت انداخته است.

مشاهده موجودی عجیب در ساحل دریا! + عکس-ایرناک مشاهده موجودی عجیب در ساحل دریا! + عکس-ایرناک عده ای از محققان بر این باورند که این موجود شاید یک گیاه دریایی است که گاها رشد آن به سه یا چهار برابر اندازه انسان می رسد،آنها همچنین درباره محل رویش آن به جزیره اونالاشکا در کالیفرنیا اشاره کردند.

میهمان ناخوانده عجیب و مرموزی که از اعماق دریا به ساحل آمد+عکس


yjc

(0 رای)
بازدید : 40 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی