راننده جوانی که به علت مه غلیظ درمانده شده و برای کمک کنار جاده ایستاده بود در اثر برخورد ونی به هوا پرتاب شد اما به طرزی باورنکردنی روی دوپایش فرود آمد و جان سالم به در برد.

نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک مه صبحگاهی در مصر جان 4 تن را گرفت و تعدادی زیادی را هم روانه بیمارستان کرد. 

نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک بامداد روز یکشنبه مردم مصر به دلیل وجود مه غلیظ شاهد حادثه دلخراشی بودند. صبح آن روز در کنار یکی از بزرگراه‌های مصر، فردی به دلیل مشکلی که برای خودرواش پیش آمد، پیاده شده و منتظر کمک ماند.

نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک غلظت مه، وسعت دید رانندگان را محدود کرده بود، این امر سبب شد تا راننده ونی متوجه فرد کنار جاده نشده و با آن برخورد کند. در اثر شدت ضربه، این مرد به هوا پرتاب شد و در لحظه‌ای باورنکردنی به طور معجزه‌آسایی روی دوپایش فرود آمد. 

نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک این حادثه تصادف زنجیره‌ای به بار آورد که طی آن 4 تن جان باخته و تعداد بسیاری هم روانه بیمارستان شدند. 

نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر صحنه پرتاب و فرود راننده جوان را نشان می‌دهد.

نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک


نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک نجات باور نکردنی راننده جوان پس از تصادفی وحشتناک + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 66 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی