راننده زن مرسدس بنز که متوجه نشستن پسر خردسال در کف پارکینگ روباز نشده بود، او را زیر گرفت اما پسر به‌طرز معجزه‌آسايي از مرگ نجات يافت.

نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه فرار معجزه آسای یک پسر دبستانی را از مرگ حتمی به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که پسر خردسال در کف یک پارکینگ روباز نشسته است، ناگهان یک راننده زن از راه می رسد و با یک خودروی مرسدس بنز وی را زیر می گیرد.

نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک گیر کردن کوله پشتی این پسر در یکی از چرخ خای جلوی ماشین موجب توقف آن و نجات جان وی شد. زن راننده که "پان" نام دارد در بازجویی خود اعلام کرد که در هنگام رانندگی، پسر خردسال را ندیده است.

نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این حادثه در شهر یوئکینگ استان ژجیانگ چین رخ داد.

نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک

نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک نجات پسر دبستانی از مرگ حتمی با کوله پشتی اش! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 155 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی