فرمانده آتش نشانی ایستگاه 57 گفت:کارگر چاه كنی كه در عمق 20 متری چاه گرفتار شده بود با کمک آتش نشانان به سلامت خارج شد.

نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس در ایرناک نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس در ایرناک علی شکرانه مهربانی فرمانده آتش نشانی ایستگاه 57 اظهار کرد: با اعلام گرفتار شدن کارگری در عمق 20 متری چاه در ساعت 12:10 دقیقه ظهر روز گذشته به سامانه 125 ، آتش نشانان ایستگاه 57 و گروه امداد و نجات 10 به محل حادثه در فلکه چهارم تهرانپارس، خیابان استخر، بوستان چهارم اعزام شدند.

 فرمانده آتش نشانی ایستگاه 57 در باره این حادثه گفت: یک کارگر 24 ساله افغان در محوطه یک ساختمان در حال احداث، مشغول حفر چاه بود که به علت نامشخصی در عمق 20 متری دچار مشکل شد و نتوانست از این چاه خارج شود.

وی افزود: نجاتگران آتش نشانی با رعایت اصول ایمنی و همچنین پس از بازدید و بررسی کامل چاه با استفاده از تجهیزات مخصوص و فرستادن یک نجاتگر به عمق 20 متری چاه، این کارگر را به سلامت از چاه خارج کردند.

لازم به ذکر است؛آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی لازم به مالک ساختمان به عملیات خود پایان دادند.

بازدید : 3,563 بار
نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی