فرمانده آتش نشانی ایستگاه 57 گفت:کارگر چاه كنی كه در عمق 20 متری چاه گرفتار شده بود با کمک آتش نشانان به سلامت خارج شد.

نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس-ایرناک نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس-ایرناک علی شکرانه مهربانی فرمانده آتش نشانی ایستگاه 57 اظهار کرد: با اعلام گرفتار شدن کارگری در عمق 20 متری چاه در ساعت 12:10 دقیقه ظهر روز گذشته به سامانه 125 ، آتش نشانان ایستگاه 57 و گروه امداد و نجات 10 به محل حادثه در فلکه چهارم تهرانپارس، خیابان استخر، بوستان چهارم اعزام شدند.

نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس-ایرناک نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس-ایرناک  فرمانده آتش نشانی ایستگاه 57 در باره این حادثه گفت: یک کارگر 24 ساله افغان در محوطه یک ساختمان در حال احداث، مشغول حفر چاه بود که به علت نامشخصی در عمق 20 متری دچار مشکل شد و نتوانست از این چاه خارج شود.

نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس-ایرناک نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس-ایرناک وی افزود: نجاتگران آتش نشانی با رعایت اصول ایمنی و همچنین پس از بازدید و بررسی کامل چاه با استفاده از تجهیزات مخصوص و فرستادن یک نجاتگر به عمق 20 متری چاه، این کارگر را به سلامت از چاه خارج کردند.

نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس-ایرناک نجات کارگر جوان از عمق 20 متری چاه در تهرانپارس-ایرناک لازم به ذکر است؛آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی لازم به مالک ساختمان به عملیات خود پایان دادند.

(0 رای)
بازدید : 195 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی