مردی که شبانه همسر خود را در یکی از خیابان‌های لاس‌وگاس گروگان گرفته بود به ضرب گلوله مامور پلیس کشته شد.

مردی که همسر خود را گروگان گرفت! + فیلم در ایرناک مردی که همسر خود را گروگان گرفت! + فیلم در ایرناک فیلیپ پیتس مرد سیاه پوست 41 ساله،  همسر خود را شبانه در یکی از خیابان‌های لاس وگاس با اسلحه به گروگان گرفت. در این لحظه دیوید نیشوات افسر پلیس فریاد زد و گفت: چه اتفاقی افتاده؟چه چیزی در دست خود نگه داشته‌ای، سلاحت را روی زمین بگذار و سپس رو به زن گفت: خودت را روی زمین بینداز و از او فاصله بگیر!

لحظاتی بعد افسر پلیس شروع به شلیک  به سمت مرد سیاه پوست کرد و پس از اصابت گلوله‌ها، گروگانگیر روی زمین افتاد.

همسر فیلیپ که در گیرودار تیراندازی بر اثر برخورد یک گلوله با بدنش دچار جراحاتی شده بود به همراه همسرش به بیمارستان انتقال یافت، فیلیپ در بیمارستان درگذشت و همسرش مورد عمل جراحی قرارگرفت.

گفتنی است فیلیپ و همسرش فرزندی 10 ساله داشتند که تا بهبودی مادر توسط پلیس به محلی امن منتقل شد.

پلیس لاس وگاس در توضیح شلیک مرگبار افسر پلیس اعلام کرد: آنها هرگاه احساس کنند زندگی شخصی در خطر است می توانند دست به چنین اقدامی بزنند، این در حالی است که اخیرا موارد زیادی از این دست به وقوع پیوسته است؛ عملیاتی که اکثرا با مرگ و ریختن خون به پایان می‌رسد، حتی در مواردی  مظنونین بدون دریافت هیچ اخطاری به ضرب گلوله پلیس آمریکا از پا در آمده اند.

yjc

بازدید : 241 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی