در اتفاقی نادر، سقوط یک جنازه به همراه برانکارد از داخل ماشین نعشکش به خیابانی در نیوزلند صحنه جالبی را خلق کرد.

پرتاب ناگهانی جنازه به داخل خیابان؛ وحشت رانندگان! 

وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک سقوط یک جنازه به همراه برانکارد از یک خودروی نعش‌کش به داخل یکی از خیابان های نیوزلند موجب ترس و وحشت مردم شد. راننده ای که این صحنه توسط دوربین داش‌کم ماشینش ضبط شده است  گفت پس از عبور یک خودروی مشکی از چهارراه، ناگهان جنازه‌ای  که روی برانکارد قرار داشت  به خیابان سقوط کرد.

وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک بنا به گفته او راننده نعشکش که متوجه این اتفاق شده بود، بلافاصله خودروی خود را متوقف کرد و با کمک رانندگان دیگر جنازه را در داخل ماشین قرار داد. این اتفاق روز چهارشنبه و در یکی از چهارراه های شهر "آوکلند" نیوزلند رخ داد.

وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ سازمان متصدی برگزاری مراسم تشییع جنازه نیوزلند با نادر خواندن این اتفاق اعلام کرد، سرگرم تحقیقات در خصوص این اتفاق است.

وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک


وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک وحشت رانندگان پس از خروج جنازه از داخل ماشین نعش‌کش! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 112 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی