ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزگراه منجر به یک تصادف شد اما ماجرا به همین جا ختم نگشت و ماجرا تلخ تر از آنچه قابل تصور است به پایان رسید.

تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک در یکی از بزرگراه های پکن، ورود ناگهانی سه گوسفند حادثه ای بسیار تلخ را رقم زد که به دنبال آن چهار نفر جان خود را از دست دادند.

تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک بر اثر ورود گوسفندها به بزرگراه رانندگان که سعی داشتند به حیوانات آسیبی نرسد،کنترل خودروهایشان را از دست دادند و تصادفی در این میان صورت گرفت.

تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک این تصادف باعث بوجود آمدن ترافیکی در بزرگراه شد و رانندگان از خودروهایشان پیاده شدند تا وضعیت  اتوموبیل ها را بررسی کنند.

تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک در این لحظه خودروی سنگینی که با سرعت در حال حرکت بود ناگهان با تجمع ماشین ها مواجه شد اما دیگر فرصتی برای اینکه راننده از حادثه بعدی جلوگیری کند نبود و با همان سرعت به سمت افرادی که در ترافیک از خودروهایشان پیاده شده بودند آمد و آنها را زیر گرفت.

تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک در این حادثه دو نفر در لحظه جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر نیز بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند.

تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک

تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک تصادف مرگبار پس از ورود ناگهانی سه گوسفند به یک بزرگراه! + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 238 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی