کودک 18 ماهه ای که مورد حمله ناگهانی یک ببر قرار گرفته بود با شجاعت کم نظیر پدرش از مرگ حتمی نجات یافت.

حمله غافلگیر کننده ببر به کودک 18 ماهه 

پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک یک مرد شجاع  در آخرین لحظه  توانست کودک خردسالش را که در خانه مورد حمله یک ببر قرار گرفته بود نجات دهد. " گانش پوجاری" 45 ساله دقیقا در لحظه ای که متوجه ورود ببر به خانه اش شد بلافاصله به اتاق پسرش رفت و با برداشتن وی پا به فرار گذاشت.

پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک وی در تشریح ماجرا گفت که  به محض آگاه شدن از ورود ببر به منزلش، به اتاق پسرش رفت و با برداشتن وی پا به فرار گذاشت. وی گفت پیش از فرار، درب خانه را بست و این ببر را در خانه به دام انداخت. این حادثه وحشتناک در بمبئی هندوستان رخ داد. در ادامه ماموران حیات وحش به خانه این مرد مراجعه و این ببر را به باغ وحش منتقل کردند. ویدئویی که منتشر شده است ماموران حیات وحش محلی هندوستان را در حال انتقال ببر به باغ وحش نشان می دهد.

پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک  بنا به گزارش رسانه های هندوستان این ببر پیش از ورود به خانه این مرد، موجب زخمی شدن 4 نفر دیگر شده بود. یکی از قربانیان که از ناحیه دست مجروح شده بود زنی با نام " کریشما پالای" نام دارد.

پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ پیشتر نیز یک ببر با ورود ناگهانی خود به خانه ای در ایالت پارادش هندوستان موجب ترس و وحشت یک زن جوان شد.

پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک پدر فداکار فرزندش را از چنگال ببر نجات داد + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 37 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی