9 تیرماه سال گذشته به عنوان پر تلفات‌ترین روز در سال گذشته ثبت شد.

پرتصادف ترین روز سال 96 + اینفوگرافی در ایرناک پرتصادف ترین روز سال 96 + اینفوگرافی در ایرناک تصادفات در سال جان چندین هزار نفر را می‌گیرد. حوادثی مرگبار که بر اثر عوامل مختلف انسانی و گاهی بی‌احتیاطی افراد در عرض چند ثانیه عواقب جبران ناپذیری به بار خواهد آورد.

اما هر ساله سازمان راهنمایی و رانندگی کل کشور، پس از بررسی میزان تصادفات رخ داده در سال گذشته، آمار این حوادث تلخ را منتشر کرده و در اختیار عموم قرار می‌دهد.

اینفوگرافی زیر بررسی تصادفات رخ داده در سال گذشته است؛ بر طبق این آمار بیشترین حوادث صورت گرفته در تیرماه امسال با رخ داده و 9 تیر با 77 کشته پر تلفات‌ترین روز سال 96 نام گرفته است، 78 درصد از کشته‌ها مرد بودند.

شهرهای ایلام، کهگیلویه و بویر احمد و در نهایت اردبیل به ترتیب با 65، 93 و 99 کشته کمترین فوتی را داشتند. در مقابل استان فارس، تهران و خراسان رضوی به ترتیب با 790 ، 649 و 647 نفر بیشترین تعداد کشته شدگان در حوادث رانندگی را از آن خود کردند.

پرتصادف ترین روز سال 96 + اینفوگرافی در ایرناک

بازدید : 222 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی