پرواز مخفیانه دو شیء پرنده درخشان در مجاورت دو هواپیمای مسافربری خبرساز شده است.

پرواز مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در یک مسیر هوایی!

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس درخشان را در یک مسیر هوایی در آمریکا  و در نزدیکی دو هواپیمای در حال پرواز به تصویر می کشد. یک شاهد عینی با انتشار این ویدئو مدعی شد این دو شیء درخشان را در حالی که در نزدیکی یک هواپیمای مسافربری در آسمان پرسه می زدند دیده است. وی اضافه کرد سپس این دو شیء پرنده خود را به نزدیکی یک ابر بزرگ و دومین هواپیمای مسافربری که در حال پرواز بود رساندند.پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در نزدیکی دو هواپیما + فیلم در ایرناک پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در نزدیکی دو هواپیما + فیلم در ایرناک

 او در این خصوص گفت: " من دو شی پرنده ناشناس را در آسمان دیدم که کاملا شناور بودند. بلافاصله با تلفن همراهم شروع به تهیه فیلم کردم. لحظاتی بعد یک هواپیمای مسافربری از نزدیک آنها عبور کرد. پس از عبور هواپیما این دو شیء ناشناس درخشان به یکدیگر نزدیک شدند. لحظاتی بعد در حالی که یک هواپیمای مسافربری دیگر در همان مسیر در حال پرواز بود، این دو شیء خود را به نزدیکترین فاصله ممکن تا هواپیما رساندند. من واقعا ترسیده بودم. "

 گفتنی است؛ چندی پیش نیز ویدئویی از ربودن یک هلیکوپتر شنوک توسط یک شیء پرنده درخشان منتشر گردید. در این ویدئوی عجیب شیء پرنده درخشان خود را به  هلیکوپتر رسانده و با بلعیدن آن ناگهان ناپدید شد.

 
yjc
بازدید : 3,695 بار
پرسه مشکوک دو شیء پرنده ناشناس در نزدیکی دو هواپیما + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی