ویدئوی نوجوان ماجراجویی که در برف 1.5 متری شیرجه زد بلافاصله به یک ویدئوی داغ تبدیل شد.

پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک با بارش برف سنگین در ایالت پنسیلوانیای آمریکا عده ای از ساکنان محلی دست به اقدامی عجیب و در عین حال جالب  زدند. عکس ها و ویدئوهایی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است عده ای از ساکنان ماجراجو را نشان می دهد که برای سرگرمی اقدام به شیرجه زدن در برف می کنند.

پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک  اما ویدئویی که در آن یک نوجوان 16 ساله ماجراجو را در حال شیرجه زدن در برف 1.5 متری نشان می دهد  بلافاصله به یک ویدئوی داغ تبدیل شد. "جو گوسک" در حالی که خانواده اش مشغول تماشای وی بودند اقدام به شیرجه زدن در برف نمود اما بلافاصله از اقدامش پشیمان شد.

پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک این نوجوان که با سر به داخل برف شیرجه زده بود با شکم  فرود آمد. در ادامه جو که از سرمای برف شوکه شده بود  بلافاصله از زمین بلند شد و تلاش کرد تا خود را به آب گرم برساند.

پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ در حالی که مردمان برخی از مناطق جهان مانند چین، ژاپن و آمریکا زمستان سردی را آغاز کرده اند، در برخی دیگر از مناطق جهان زمستانی بدون بارش برف و باران در حال سپری شدن است.

پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک


پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک پشیمانی پسر نوجوان پس از شیرجه زدن در برف 1.5 متری! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 95 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی