مردی که قصد داشت با ورود به قفس یک پلنگ سیاه به آن غذا بدهد جان خود را از دست داد.

پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک مرد ثروتمند روسی به نام "  Sergey Knyaginichev "یک باغ وحش خصوصی داشت که در آن یک پلنگ سیاه نیز زندگی می کرد.

پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک مردی با دیدن پلنگ سیاه در به قفس آن را باز کرد و برای غذا دادن به او وارد آنجا شد اما پلنگ پاسخ محبت او را با دریدن گلویش داد.

پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک وقتی جنازه مرد درون قفس پلنگ پیدا شد، ماموران پلیس برای تحقیقات نزد صاحب باغ وحش آمدند و او از همه چیز اظهار بی اطلاعی کرد.

پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک با توجه به لباسی که قربانی به تن داشت ماموران احتمال می دادند که او شخصی است که برای مرد ثروتمند کار می کند و مسئولیتش نگهداری و رسیدگی به حیوانات است اما صاحب باغ وحش هرگونه آشنایی با وی را رد کرد و گفت که او یک رهگذر بوده که در حالت مستی وارد قفس شده است.

پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک مرد ثروتمند همچنین بر این موضوع تاکید داشت که هرآنچه به سر قربانی آمده تقصیر خودش بوده و هیچ مسئولیتی در قبال این حادثه را نمی پذیرد.

پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک پس از تحقیقات قرار بر این شد که جنازه برای اثبات مست بودن قربانی به پزشکی قانونی انتقال داده شود.

پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس


پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک پلنگ سیاه گلوی مرد نگون بخت را درید+عکس-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 152 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی