برخی محققان یوفو با استناد به یک عکس مدعی شده اند یک شی ناشناس عجیب مثلثی شکل را در خاک استرالیا یافته اند.

کشف یک شی ناشناس مثلثی در زمین! + فیلم در ایرناک کشف یک شی ناشناس مثلثی در زمین! + فیلم در ایرناک برخی محققان یوفو و فرازمینی ها با استناد به  یک عکس مدعی شده اند که یک یوفو یا شی پرنده ناشناس را در خاک استرالیا یافته اند. این ویدئو نخستین بار توسط یک جوان کنجکاو روی یوتیوب قرار گرفت. وی هنگامی که با نرم افزار گوگل ارث مشغول تماشای مجازی نقاط مختلفی از زمین بود ناگهان این شی پرنده عجیب مثلثی شکل را در منطقه ای در محدوده پارک ملی طبیعی حفاظت شده استرالیا پیدا کرد.

 انتشار این ویدئو با نظریه پردازی های متفاوتی همراه بود. برخی نظریه پردازان  آن را یک سفینه متعلق به موجودات فضایی دانستند که در آن منطقه از زمین سقوط کرده است.

 گفتنی است؛ این عکس عجیب در حالی منتشر می شود که چند روز پیش نیز  "پائول هلیر"، وزیر دفاع اسبق کانادا در  یک مصاحبه با شبکه تلویزیونی راشا تودی روسیه مدعی شد که فرازمینی ها تاکنون چندین بار از زمین بازدید کرده اند. وی همچنین مدعی شد، موجودات فضایی در خصوص احتمال نابودی زمین بدست انسان به زمینی ها  هشدار دادند و توصیه های خیرخواهانه ای نیز پیشنهاد کردند.


yjc

بازدید : 193 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی