کارگری که مشغول تخلیه بار ورقه آهن از قلاب یک جرثقیل برجی بود، به طور معجزه آسایی از حادثه مرگبار جان سالم به در برد.

کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک دو کارگر در حال تخلیه بار ورقه آهن از قلاب یک تاور کرین (جرثقیل برجی) بودند و درست در لحظاتی که کار رو به اتمام بود، قلاب با شتاب هرچه تمام از جای خود در رفت و با سر کارگر برخورد کرد.

کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک از آنجایی که کارگر خوش‌اقبال کلاه ایمنی به سر داشت، خطر مرگ از بیخ گوش او گذشت و از این ماجرا جان سالم به در برد، در حالی که اگر کلاه نبود با شتابی که قلاب رها شد، قطعا این حادثه پایان غمباری داشت.

کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک با تماشای این ویدئو به راحتی می توان ضرورت و اهمیت استفاده از وسایل ایمنی حین انجام اینگونه کارها را حس کرد، مخصوصا در کارگاه‌های صنعتی که قدم به قدم خطرات پنهان و غیرمنتظره در کمین کارگران هست.

کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ کارگر حادثه دیده به خاطر جراحات وارده جزئی به بیمارستان منتقل شد.

کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک


کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک کلاه ایمنی کارگر را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 111 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی