زن میانسالی به محض سوار شدن روی پله برقی تعادل خود را از دست داد و به دنبال او همسرش نیز روی پله ها افتاد.

کله‌پا شدن یک زوج میانسال روی پله برقی

کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک در یکی ایستگاه های متروی شانگهای، هنگامی که زن میانسالی هنگام سوار شدن روی پله برقی تعادل خود را از دست داد و همسرش که شاهد این صحنه بود با واکنشی سریع به این موضوع سعی در نجات زن داشت اما پس از کمی بالاتر رفتن هردو کله معلق زدند و وارونه روی پله ها افتادند.

کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک پس از افتادن این زوج میانسال، آنها در همان حالا با پله برقی به سمت بالا در حرکت بودند که یکی از شاهدان ماجرا با فشردن دکمه اظطراری پله برقی را متوقف کرد.

کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک در نهایت پس از متوقف شدن پله برقی، این زوج به خاطر آسیب های که متحمل شده بودند به بیمارستان انتقال یافتند.

کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک


کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک کله‌معلق زدن زن و شوهر میانسال روی پله برقی + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 38 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی