در یک اتفاق مرموز زن و شوهری همزمان خود را از درخت حلق آویز کردند.

یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک پلیس پس از تماسهای تلفنی مبنی بر گزارش دو خودکشی همزمان در یک نقطه، خود را سریعا به محل حادثه رساند و با جنازه زن و شوهری مواجه شد که خود را از یک درخت حلق آویز کرده بودند.

یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک گزارش تشخیص هویت، نشان می داد که مرد گوگیلا رامبابو و زن لافانیا نام دارد،گوگیلا کارگر یک گاراژ بود که حالا دو فرزند یتیم از آنها به جا مانده است.

یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک پدر لافانیا درباره این حادثه گفت: یک روز قبل از حادثه دامادم تلفنی از من درخواست کمک برای تهیه یک دوچرخه داشت تا بتواند از روستای بایاناجودیم برای انجام کارهای خود به شهر برود، روز بعد از آن ناگهان دخترم ناپدید شد تا اینکه خبر فوت او به این شکل هولناک به گوشم رسید.

یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک لازم به ذکر است پرونده مرموز این فاجعه هولناک توسط پلیس در دست بررسی است و هنوز علت این خودکشی مشخص نشده است.

یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک

یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک یک زن و شوهر با خود را دار زدند! + فیلم-ایرناک  yjc

(0 رای)
بازدید : 173 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی