‍ اختلاف خانوادگی منجر به مصدومیت خانمی بر اثر بیرون انداختن وی از خودرو توسط همسرش شد.

مردی که زن خود را از ماشین به بیرون انداخت ! در ایرناک مردی که زن خود را از ماشین به بیرون انداخت ! در ایرناک سرهنگ محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس بیان کرد: مشاجره زن و شوهر در داخل خودرو حین رانندگی در ابتدای بلوار چمران شیراز منجر به خشونت شوهر و مصدومیت همسرش با بیرون انداختن وی از خودرو گردید .

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت :در پی تماس مردمی به پلیس 110درتاریخ۹۶/۶/۶ مبنی بر آسیب دیدگی یک زن در بلوار چمران ، مامورین کلانتری 23 گلدشت معالی آباد در محل بلوار چمران حاضر و مشاهده می نمایند که خانمی به هویت معلوم از ناحیه پا و دست بر اثر پرت شدن از داخل خودرو مصدوم گردیده است.

معاون اجتماعی ادامه داد:در تحقیقات انجام شده از خانم مذکور اظهار نموده است که این موضوع بر اثر اختلاف خانوادگی و بحث و جدل در خودرو شخصی توسط شوهرش انجام شده است.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: زن مجروح توسط اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز انتقال، پرونده قضایی توسط کلانتری 23 گلدشت معالی آباد تشکیل گردید و اقدامات مقتضی با هماهنگی دستگاه قضایی برای دستگیری متهم انجام شده است.

تاریخ:1396/06/08

منبع:جستجوگر ایرناک

بازدید : 472 بار
(1 رای)
مردی که زن خود را از ماشین به بیرون انداخت ! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی