بازی با نهنگ آبی حادثه آفرید، 2 دختر جوان با وارد شدن به بازی آنلاین "نهنگ آبی" دست به خودکشی زده اند،یکی از این دخترها به علت جراحات وارد شده جان خود را از دست داد.

سقوط مرگبار دو دختر جوان در اصفهان بعد از وارد شدن به بازی نهنگ آبی

2 دختر جوان اصفهانی قربانی بازی نهنگ آبی شدند در ایرناک 2 دختر جوان اصفهانی قربانی بازی نهنگ آبی شدند در ایرناک فرمانده انتظامی استان اصفهان پیرامون علت سقوط 2 دختر جوان در پل چمران اصفهان گفت:این 2 دختر جوان با وارد شدن به بازی آنلاین "نهنگ آبی" دست به این اقدام زده اند.با اشاره به علت پرتاب شدن 2 دختر جوان در پل چمران اصفهان اظهار داشت:این 2 دختر تحت تاثیر بازی آنلاین "نهنگ آبی" قرار گرفته و دیروز خود را از بالای پل چمران اصفهان به پایین پرتاب کردند.

وی افزود:با توجه به فوت کردن یکی از دختران و علت این حادثه، این پرونده به علت شرایط خاص خود نیازمند تحقیقات ویژه ای بوده و در حال بررسی است.

فرمانده انتظامی اصفهان پیرامون وضعیت این 2 دختر تصریح کرد:یکی از این دخترها به علت جراحات وارد شده فوت کرده و دیگری با شکستگی های متعدد تحت درمان قرار گرفته است.

برگرفته از تسنیم

بازدید : 9,932 بار
(1 رای)
2 دختر جوان اصفهانی قربانی بازی نهنگ آبی شدند5.0 out of 5
2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی